Fren Ve Disk Değişimi

Araç kategorisinin en önemli aksamı kuşkusuz frenlerdir. Fren bakımı için konunun uzmanını tercih edin. Güvenli araç kullanmak için aracınızın frenleriniz bakımlı olması gerekir. Fren değişimi kategorisinde balata, abs, disk ve hortum gibi aksamlar kontrol ediliyor. Pedal kontrolü ve diğer kontroller de fren değişimi kategorisinde değerlendiriliyor. Bütün araç modelleri için gerekli parçalar tedarik edilebilmektedir. Orijinal ve yan sanayi parçalar, isteğe göre tedarik edilebilmektedir. Kısa zamanda tedarik edilen parçalar, aynı hızla montajlanmaktadır. Tamir ve bakım işlemlerinin ardından güvenle trafiğe çıkabilirsiniz.

Trafikte Güvenle Hareket Edin

Araç muayenesi dışında her zaman aracınız için fren ayarı gerekir. Bu ayar işlemlerinde işin ehli olan firmamız, kısa zamanda fren ayarı işlemlerini bitirmektedir. Balataların zamanında değiştirilmemesi durumunda meydana gelen disk arızaları, uzman ekibimiz tarafından kolaylıkla tamir edilmektedir. Disk değişimi işlemleriyle güvenle trafiğe çıkabilirsiniz. Fren sisteminin sağlıklı çalışması disk değişimi işlemlerine bağlıdır. Diskin çizilmesi durumunda mutlaka değiştirilmesi gerekir.

Doğru Adrestesiniz

Her aksamda olduğu gibi fren aksamında da uzmanlık gerekir. Fren hidroliği değişim işlemleriyle, bu aksam sorunsuz çalışabilmektedir. Araç dünyasının en önemli aksamı fren hidroliği, kısa zamanda değiştiriliyor. Hayat kurtaran fren sistemleri, her zaman bakımlı olmalıdır. Bu bakım işlemleri düzenli bir şekilde takip edilmesi gerekir. Yapılan bütün bakım işlemleri testten geçmektedir. İşlem bittikten sonra ustalarımız aracın frenini kontrol etmektedir. Güvenli bir şekilde trafikte kullanmanız için gerekli bütün testler yapılmaktadır.

Profesyonel Ekipleri Tercih Edin

Konusunda profesyonel olan elemanlarımız, aracınız için gerekli olan tamir işlemlerini özel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arıza ve tamir işlemlerinde güncel yöntemleri tercih ediyoruz. Araç modeli için uygun fren parçaları, tamir ve bakım işlemleri esnasında tedarik edilmektedir. Araç muayenesi öncesi gerekli bakım işlemleri, bu konuda tecrübeli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

© Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Onur Oto Servis Tasarım Nitro Sistem
Hemen Ara
Navigasyon