Kaporta Ve Boya

Her araç için kaporta ve boya, en önemli konulardan biridir. Aracın değerini yükselten ve kullanma zevki veren kaporta ve boya işlemleri, profesyonel ustalık ister. Kaporta onarım işlemlerinde profesyonel yöntemleri tercih ediyoruz. Bu konuda gerekli deneyime sahip elemanlarımız etkili çözüm üretiyor. Kaporta onarım işlemlerinde ilk sırayı ekspertiz hizmeti alıyor. İşin ehli kaporta tamir ustalarımız aracın inceleyerek en uygun tamir seçeneklerini hazırlamaktadır.

Güncel Yöntem Seçenekleri Sunuyoruz

Kaza veya nemli ortamlar nedeniyle çürüme gibi durumlar, araç kaportasına zarar verir. Kaporta tamir ile aracınızı ilk günkü ışıl ışıl görüntüsüne kavuşturuyoruz. Kazalı araçları orijinal hale getirmek için özel kaporta tamir yöntemlerini kullanıyoruz. Vuruk ve çürük yerlerin tamirinin ardından macun işlemine geçiyoruz. Oto boya işlemlerine hazır hale getiriyoruz. Macunlama ve zımparalama işlemlerinin ardından aracı oto boya bölümüne sevk ediyoruz. Boyanın kaliteli olması, kaporta işleminin kaliteli olmasına bağlıdır. Kaporta boya konusunda uzman ekiplerimiz, aracın orijinal boyasına göre hazırlık yapmaktadır. Aracın rengi değişecekse, ruhsata işlenen yeni renge göre hazırlık yapılmaktadır.

Boya ve Cila

Ruhsattaki renge göre orijinal renge boyanan aracımız, cilaya hazır hale getirilmektedir. Sadece cilalama talep edilirse, ekiplerimiz kısa sürede aracınızı cilalamaktadır. Kaporta boya cila işlemlerinden önce aracın kaporta üzerindeki aksamları çıkarılmaktadır. Gerekli yerler gazete ile kapatılmaktadır. Kaporta boya cila konusunda güncel seçenekler tercih edilmektedir. Kaporta boya cila işlemlerinde profesyonel olan ustalarımız, söz verilen zamanda aracınızı teslim etmektedir. Güneş yanığı, çürüme ve benzeri durumlardan dolayı rengi bozulan araçları kısa sürede boyuyoruz. Bütün araç modelleri için özel kaporta boya yöntemlerimiz mevcuttur. Günün her saatinde hizmete hazır olan kaporta boya ekiplerimiz, aracınızı trafiğe hazır hale getirmektedir. Kısa zamanda aracınızı ışıl ışıl hale getiriyoruz. Aracınızı, kaporta hizmetimizle daha iyi bir fiyata satabilirsiniz.

© Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Onur Oto Servis Tasarım Nitro Sistem
Hemen Ara
Navigasyon