Oto Mekanik

Araç sahipleri kadosan oto mekanik tarafından ifa edilen tüm hizmetlerden faydalanabilir. Üstelik onur oto servis aracılığıyla sunulan hizmetler indirimlidir. İndirimler yüzde on ile yirmi arasında değişmektedir.

Araç Kış Bakımları

Online form doldurarak kadosan oto mekanik hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. Bu hizmetlerin başında kış bakımları geliyor. Araç lastiklerinin kontrolü gerçekleştirilir. Araçların kışa dayanıklı olup olmadıkları birtakım testler aracılığıyla kontrol edilir. Onur oto servis tarafından gerçekleştirilen bu hizmetler sonunda araçlar daha güvenli bir şekilde kış şartlarına hazır hale getirilir.

Periyodik Bakım Hizmetleri

Araçların ihtiyacı olan periyodik bakımlar uzman ekipler ve ekipmanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Her marka ve tipteki araç için ayrı bir bakım ünitesi bulunmaktadır. Araçların ömrünü uzatan bu bakımlar kadosan oto mekanik profesyonelleri tarafından yapılıyor. Araçların tüm noktaları tek tek ele alınıp kontrol edilir. Fren sistemleri incelenir. İç ve dış yapıdaki tüm sistemlere özel gereçlerle bakılır. Aracın performansı da bu bağlamda incelenen bir diğer hizmettir. Sadece bir gün içerisinde gerçekleştirilen periyodik bakımlar güvenli sürüşler için idealdir.

Yol Yardım Hizmetleri

Yol yardım seçenekleri onur oto servis tarafından sunulan bir diğer hizmettir. Acil yardıma ihtiyacı olan araç sahipleri anında iletişime geçme ayrıcalığına sahipler. Hem telefon vasıtası ile hem de Whatsapp ile iletişim kurmak mümkündür. Aracın kaldığı konum atılarak bir saat içerisinde yardım alınabilir. Aynı zamanda arabalar istenilen her bölgeye çekilebilir. Bunun dışında arızaların tam olarak neden kaynaklı olduğu da ortaya çıkarılabilir. Yol yardım hizmetleri hızlı, gelişmiş ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Diğer Hizmet Seçenekleri

Diğer hizmet seçenekleri arasında motor yenileme yer almaktadır. Bu hizmete rektifiye de denmektedir. Fren ve disk değişimleri de hızlı ve profesyonel ölçeklerde yapılmaktadır. Diğer hizmet seçenekleri arasında kaporta ve boya da bulunuyor.

© Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Onur Oto Servis Tasarım Nitro Sistem
Hemen Ara
Navigasyon