Seat Servisi

Birçok farklı markaya hizmet veren kadosan seat servisi aynı zamanda birçok farklı seçenekte hizmet sunmaktadır. Telefon ve Whatsapp üzerinden iletişim kurulan onur oto servis güler yüzlü ve hızlı hizmetleri ile dikkatleri çekiyor. Bunun yanı sıra seat servisi 7 / 24 hizmet kalitesiyle müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Yol Yardımı Hizmetleri

Yol yardımları seat servisi tarafından mobil olarak gerçekleştirilmektedir. Yolda kalan araçların hızlı bir şekilde çekilmesi ile birlikte uzun süren sürücü mağduriyetleri azaltılmaktadır. Sürücüler kadosan seat servisi numaralarına konum atarak bir saat içerisinde araçlarının istenilen noktalara çekilmesini sağlayabilir. Yol yardım hizmetlerinde onur oto servis tarafından ifa edilen bakım ve onarım seçenekleri de mevcuttur.

Motor Yenileme Hizmetleri

Revizyon hizmetleri de onur oto servis personeli tarafından profesyonel ölçeklerde yapılmaktadır. Ömürlerini tüketmiş ya da tüketme noktasına gelen motorlar yenilenmesi 1 saatlik bir süreç kapsamında gerçekleştiriliyor. 20 yılı aşkın deneyimi ile birlikte tamamen uzman ve deneyimli personel tarafından yerine getirilen bu hizmetler araç sahiplerine memnuniyet ve güvence sunmaktadır. Yeni takılan motorlar yüksek performansları ile birlikte hem sürüş keyiflerini hem de araç güvenliğini üst noktalara taşımaktadır.

Araçların Onarım Hizmetleri

Birçok farklı aracın onarım hizmetleri tepeden tırnağa olmak üzere seat servisi tarafından yapılmaktadır. Yedek parça ihtiyacında olan araç sahipleri de bu taleplerinin karşılanması için direkt olarak kadosan seat servisi ile iletişime geçebilir. Sağlanan tüm yedek parçalar orijinal olup araçlar ile uyum içerisinde çalışır.

Yağ Değişimi ve Kaporta Onarım Seçenekleri

Donanımlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen diğer hizmetler arasında yağ değişimi ve kaporta onarım yer almaktadır. Yağların yanı sıra filtrelerin seçiminde de arabaların markası ve genel özellikleri baz alınmaktadır. Kaporta onarımları da aynı gün içerisinde yapılarak araç sahiplerine zaman kazandırmaktadır.

© Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Onur Oto Servis Tasarım Nitro Sistem
Hemen Ara
Navigasyon