Skoda Servisi

Araç sahipleri skoda servisi ile direkt olarak iletişime geçerek arabalarının periyodik bakımlarını yaptırabilirler. Bunun dışında kadosan skoda servisi yedek parça teminatı da sağlamaktadır. Yedek parçaların tamamı orijinal olup birçok farklı markadaki araç ile uyum sağlayacak özelliktedir. Telefon ya da internet aracılığıyla iletişim kurulan onur oto servis acil durumlar için de hizmetler sunuyor.

Araçların Kışlık Bakım Hizmetleri

Özellikle karlı havalarda araç güvenliğini maksimum seviyelere çıkaran kışlık bakımlar onur oto servis personelleri tarafından profesyonel ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Araçların kışın çetin şartlarına hazır olup olmadığı skoda servisi ekipleri tarafından titizlikle incelenmektedir. Kış lastiklerinin bakım ve kontrolü ilk seçenekler arasında yer alıyor. Cam suyunun ve sileceklerin rutin kontrolleri de kadosan skoda servisi tarafından arz edilen kışlık bakım setlerinin içerisinde yer almaktadır. Filtreler de tek tek kontrol edilmek suretiyle sürüşe hazır hale getirilir.

Araç Onarım Hizmetlerinde Uzman Personel Kalitesi

Araç onarım ve bakım hizmetleri skoda servisimizde uzman personeller tarafından yerine getirilmektedir. Bu hizmetlerden faydalanmak için mobil servisler de kullanılmaktadır. Bu onarım çeşitleri mini ve büyük onarım olarak ikiye ayrılmaktadır. Arızaların kaynakları incelendikten sonra tam olarak ne olduğuna dair bilgilendirici raporlar da verilmektedir.

Yol Yardımı Hizmetleri ve Faydalanma Seçenekleri

Araçları yolda kalan kişiler kadosan skoda servisi numaraları ile iletişime geçerek anında hizmet alabilirler. Her marka ve her araç için anında çözüm sunan personeller 1 saat içinde bulunulan yerlere servis göndermektedir. Arabaların istenilen yere çekilmesi de onur oto servis tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun için Whatsapp kullanmak ve konum atmak yeterli olmaktadır. Akabinde arabanın durmasına ve arızalanmasına neden olabilecek tüm detaylar titizlikle incelendikten sonra aynı gün içerisinde bakım ve onarım çalışmalarına itinayla başlanmaktadır.

© Copyright 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Onur Oto Servis Tasarım Nitro Sistem
Hemen Ara
Navigasyon